wtorek, 2 lutego 2010

Miłość w czasach kryzysu - Galeria 2piR3 lutego 2010, o godz. 18.00 pierwszy wernisaż w nowym roku w Galerii 2piR (ul. gen. T. Kutrzeby 10, WSNHiD w Poznaniu):

wystawa pt. „Miłość w czasach kryzysu” w trzech odsłonach:
Maciej Dakowicz „Życie nocne w Cardiff (Walia)”,
Piotr Małecki „Stracić dom (USA)”,
Filip Springer „Miłość w czasach kryzysu (Poznań)”

Wydaje mi się, że to ciekawa propozycja do obejrzenia, zwłaszcza nocne życie w Cardiff.

5 komentarzy:

 1. chyba dobra wystawa, szkoda że w Poznaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. kto nie byl nie ma czego zalowac..

  OdpowiedzUsuń
 3. w moim odczuciu tematy jakie autorzy realizowali nie do konca byly odzwierciedlone na fotografiach, lub brakowało w nich czegos. Szczególnie banalna wydała mi się kolekcja "zycie nocne w cardiff". Dla kogos kto nie był na wyspach, owszem moze być to ciekawa "inność" imprezowania, ale tak naprawde ten temat mozna zrealizowac w jedną sobotnia noc w każdym miescie w Wielkiej Brytanii. Mieszkalem prawie 2 lata w Brighton wiec wiem co mowie. Temat "stracic dom" pozostawil pewien niedosyt i mnie nie przekonal, nie bylo w nim dramatu jaki temu naprawde towarzyszy. Podobne odczucia do tematu "milosc w czasach kryzysu" ale to akurat wypadlo najlepiej w moim odczuciu. Wszystko to oczywiscie tylko moje osobiste odczucia i nie zamierzam nikogo obrazac ani krytykowac ani zniechecac do obejrzenia wystawy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż, ja mam akurat odwrotne wrażenia. Mnie najbardziej podobał się materiał z Cardiff, który nie do końca musiał się znaleźć w temacie kryzysu. Znałem go wcześniej i odbieram go bardziej jako kawał dobrej streetowej roboty.
  Zdjęcia Filipa u mnie wywołują najmniej emocji.
  Ale jest tak jak napisałeś, każdy powinien ocenić sam. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń